Als ik in bonaire zit in me hotel en heb daar wifi, kan ik dan met me blackberry pingen? (vodafone blackberry blox) op wifi?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik heb een tijdelijke (goedkope) mobiel nodig waar whatsapp op kan
ik heb een samsung chat 335 gekocht en er staat dat ik 3 maanden gratis internet heb. Ik weet niet hoe ik dat installeer of kan gebruiken. Kan iemand mij helpen?
Ik heb vandaag een normale Blackberry Curve 8520 aangeschaft, puur vanwege het pingen dat nu "in" is.
Het is gewoon prepaid.
Nu zit ik met het probleem, dat als ik een andere Ping accepteer, het de hele tijd "in behandeling (wachten op autorisatie)" blijft staan.
Hoe krijg ik het weer normaal aan de praat?
Toegevoegd na 2 dagen:
Aangezien alle antwoorden kloppen geef ik ieder een +1.
Het antwoord dat mij met mijn probleem geholpen heeft verkies ik als beste antwoord.
Bedankt voor de hulp!
Ik hoor verschillende adviezen om me heen. Wat is nou verstandig om te doen? En waarom wel/niet?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing