Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe komt het dat een toets van mijn nieuwe gsm zo snel stuk is?

Mijn ma heeft een tweetal weken geleden een nieuwe gsm van merk doro gekocht. Die heeft gewone toetsen. Om te vermijden dat die in tas per ongeluk iemand zou opbellen staat de toetsenblokkering aan. Nu is de toets om te ontgrendelen (het sterretje) stuk gegaan. Ze is ermee terug gegaan naar de winkel en is geen garantie, want het is dan van met een scherp voorwerp op die toets te drukken.
Dat heeft ze wel niet gedaan, maar je moet die toets wel enorm lang indrukken om te kunnen ontgrendelen. Dus hoe komt dit zo snel stuk en waarom dan geen garantie?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing