Hoe kan het dat een touchscreen bij oudere mensen soms niet goed werkt? Heeft dat iets met de hoornlaag van de huid te maken?
Op een mobiele telefoon werkt de touchscreen bij een man van 83 niet goed, maar wel bij iemand van 50 heb ik gemerkt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Op een mobiele telefoon werkt de touchscreen bij een man van 83 niet goed, maar wel bij iemand van 50 heb ik gemerkt.
Wie weet een goede app die maten zoals lbs, inch, feet, tbs, cups, gallons etc. omrekent naar de maten die wij gebruiken? Ik heb geen zin om het elke keer te moeten googlen en het is gewoon handig om zo'n app ervoor te hebben. Ik heb wel wat apps opgezocht in de Google Play store maar ik vind geen apps die al deze maten kan omrekenen. Het liefst een app voor android want ik heb geen apple. Alvast bedankt!
Verder doet ie het maar er zit een grijze waas voor waardoor ik niks/amper iets zie.
De vraag is al meerdere keren gesteld, maar alleen voor apps uit de apple appstore.
Weet iemand een app waarmee je tekst bij een foto kan voegen en de tekst kan verplaatsen( dus geen vaste plaats van de tekst.
Ik heb een samsung tab en een galaxy s4
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing