Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

samsnung note 3 laat bijna niet meer op en wordt niet meer gezien door de pc hoe kan dat?

Mijn Samsung Galaxy Note 3 van een paar maanden oud laad bijna niet meer op sinds gisteravond.

Ik heb hem niet laten vallen of zo.
Hij is gisteravond leeg gegaan toen hij op tafel lag en heb hem voordat ik naar bed ging aan de lader gelegd maar is niet opgeladen.

Nu heb ik hem aan de computer met kabel hangen en nu laadde hij heel langzaam op tot 3 procent.
Maar wordt niet gezien door de pc dus kan geen backup maken.

Weet iemand wat hier het probleem kan zijn?
Hij laat op de tel ook niet zien dat hij oplaad trouwens maar dat doet hij wel heeeeeel langzaam.
Maar tot nu toe ook niet verder dan 3 procent.
Ik kan wel gewoon in de telefoon. Alles werkt gewoon.

Toegevoegd na 9 minuten:
Nu een paar keer opnieuw opgestart.....

En de batterij staat ineens op 16%.
Maar alsnog wordt hij niet gezien door de pc, en hij zegt ook niet dat ie aan het opladen is. :(

Toegevoegd na 26 minuten:
...en nu is de telefoon weer bijna leeg.
Heb de belangrijkste dingen via mail verzonden.
Maar kom nog steeds niet verder dus hulp is gewoon nog van harte welkom.

Toegevoegd na 6 dagen:
Antwoord: De aansluiting was kapot in de telefoon.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Mijn HTC One X opent geen apps meer, wat kan ik eraan doen?

Ik heb mijn telefoon nu bijna een jaar, en heb er nooit problemen mee gehad. Tot gisteren dus, want mijn telefoon liep vast en sindsdien kan ik er helemaal niks meer mee. Staat hij vergrendeld en ik zet hem aan duurt het een minuut of soms langer voordat het scherm iets gaat doen. Na het vergrendelen duurt het weer heel lang voor ik mijn homescreen te zien krijg. Mn apps openen ook niet meer, wat ik nog het vervelendste van alles vind, want werkt het wel maar heel langzaam, dan zou ik op zijn minst een groot deel foto's of apps kunnen verwijderen zodat hij sneller word bijvoorbeeld. Ik kan geen Whatsappjes meer lezen, niet op Facebook, helemaal niks. Het enige werkende is Zaklamp. Nogmaals, ik heb een HTC One X, ik zou eventueel terug kunnen naar fabrieksinstellingen, of eigenlijk niet want mn instellingen open ook niet, natuurlijk.. Maar er schijnt nog een andere manier te zijn door middel van je knopjes in een bepaalde volgorde aantikken/indrukken. Ik vind het heel, heel vervelend want ik heb toch echt mn Whatsapp wel nodig.. Zou iemand een oplossing weten? Heb m al opnieuw opgestart, en zelfs uitgezet en hem 4 uur compleet met rust gelaten, wat voor mij al een prestatie op zich is. Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing