Hoe verwijder ik een whatsapp contact?
Ik heb iemand verwijderd uit mijn telefoon, maar die staat wel nog op mijn whatsapp, en ik kan die niet verwijderen... iemand een idee?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb iemand verwijderd uit mijn telefoon, maar die staat wel nog op mijn whatsapp, en ik kan die niet verwijderen... iemand een idee?
Ik heb een reservekopie gemaakt en ik heb hem hersteld mij hij blijft dit maar aan geven wat nu? Hij is ook nooit gejailbreakt geweest hij is net half jaar oud ongeveer. Mijn hij reageerd nergens op, hij houd te tijd wel bij en het veranderd van kleur als je het knopje indrukt maar hij doet niks. Ook uit zetten doet die niet meer .. Wat nu? Het is een iphone 4 (of 4s heb daar niet veel verstand van) En hij is 64 GB en hij zat nog laaaaang niet vol
Ik kan niet goed hoesjes vinden voor de smartphone: Samsung Galaxy Mini 2 en ik kan nergens een uitgebreid assortiment aan ontworpen hoesjes die dus niet maar een kleur zijn zover heb ik alleen de amerikaanse vlag gevonden iemand een idee waar ik ontwerpen van hoesjes van de mini 2 kan vinden? alvast bedankt
Ik heb nu zo'n half jaar een iPhone (4), en sinds 2 weken verbreekt steeds het contact met WiFi (daarvoor ging het gewoon goed). Er wordt netjes verbinding gemaakt maar om de circa 3 minuten verbreekt die weer en dan zoekt die weer opnieuw verbinding. Dit kost heel veel batterij. Het is niet alleen thuis zo, maar bij alle WiFi verbindingen. Ik heb de netwerkinstellingen al gereset maar dit mocht niet baten. Iemand tips/ervaring ermee?
Het probleem ligt in ieder geval bij de telefoon, geen enkel netwerk doet het nog goed. Wat er gebeurd is dat de iPhone eerst het netwerk wel vindt en kan gebruiken, maar na ong. een minuut heeft hij geen verbinding meer en worden er überhaupt geen netwerken meer gevonden. 3G werkt nog goed.
Al geprobeerd:
Telefoon opnieuw opgestart
Telefoon geheel gereset
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing