Hoeveel MB gebruikt een video van 10 minuten?
Als ik een video van 10 minuten bekijk hoeveel MB kost mij dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik een video van 10 minuten bekijk hoeveel MB kost mij dat?
Als ik online bij t- mobile een toestel met abbo bestel, krijg ik dan een branded toestel?
Het gaat om mijn mobiele telefoon camera , Als ik een foto wil maken krijg ik steeds een foutmelding 'Camera kan niet worden gestart , sluit de toepassingen af en probeer opnieuw'. Wat is er aan de hand met mijn camera? Hoe zorg ik ervoor dat hij het weer doet?
Toegevoegd na 29 minuten:
Oja , het gaat om een Blackberry 8520
Een tijdje geleden had ik al een vraag geplaatst op Goeievraag over mijn HTC One die al erg lang weg was bij de reparatie (http://www.goeievraag.nl/vraag/elektronica/handhelds-smartphones/htc-one-zolang-weg.441066). Nu werd eindelijk bekend dat het toestel was kwijtgeraakt en dat ik een refurbished toestel kreeg.
Ik heb mijn toestel dus opgestuurd wat nog geen week oud was, en nu krijg ik na 2 maanden te horen dat ik een toestel krijg wat is gebruikt door iemand en is opgestuurd met problemen ervoor terug. Zelf ga ik niet akkoord met een refurbished toestel.
Hoe zorg ik ervoor dat ik geen refurbished toestel terug krijg maar gewoon een nieuw toestel ontvang?
Ik heb probleem tijdens updaten applicaties.
Ik heb nu 166MB in gebruik en nog 23 MB vrij.
Maar bij updates krijg ik steeds de melding dat geheugen vol zou zijn.
Ik download geen nieuwe app's meer en bestaande app's zullen nooit zoveel zwaarder zijn.
Vreemd.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing