Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe moet ik een back-up maken met Samsung Kies?

Ik kreeg zojuist een melding dat er een software update was voor mijn toestel (Samsung Galaxy Mini 2). Dit zal waarschijnlijk wel Android 4.1 zijn. Voordat ik er mee begin wil ik mijn toestel nog even back-uppen. Hoe moet dit met Samsung Kies? En als ik dit heb gedaan, kan ik dan op mijn telefoon gewoon op 'installeren' klikken?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
126.2K
1 antwoord of reactie op deze vraag

Bij whatsapp trilt mijn telefoon ook in de normale modus,ik wil dit alleen aan hebben als ik hem op trillen heb staan hoe doe ik dit?

ik bedoel dus als ik hem op trillen heb staan dan trilt me telefoon zowiezo al als ik een bericht heb (whatsapp) maar als ik hem op normaal zet,dus alle geluiden aan trilt die ook nog,ik wil dus alleen dat trillen als ik hem op trilfunctie heb staan.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing