Hoe kan ik een screenshot maken op de Samsung Galaxy S2?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb ongeveer een week lang nu een ipad 3 en ik luister vaak liedjes of speel spelletjes mij is verteld dat het 10 uur mee kan maar elke keer als ik een liedje luister van 4 tot 8 min gaat er 1 procent van af ik vroeg me af of dit te snel of gewoon normaal is
Als ik word gebeld kan ik mijn telefoon alleen op een beltoon zetten. Terwijl ik het liefst wil dat mijn Samsung Galaxy Young trilt wanneer ik word gebeld en voor de rest geen geluid maakt. Weet iemand hoe ik dit kan oplossen?
ik wil die mensen niet bij mijn android contactpersonen hebben staan omdat er toch geen nummer bij zit.
ik moet ze nu allemaal telkens verwijderen, maar ze komen steeds terug!
kan ik dit uitschakelen??
bij mijn android instellingen bij synchroniseren kan ik het niet uitschakelen, als ik op google tik gaat hij syncen en kan ik niet kiezen wat ik wil syncen ofzo..... help please!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing