Hoe maak ik foto's met een lage resolutie op mijn iPhone zonder het naar mijzelf te mailen?
Het is om foto's op mijn blog te kunnen plaatsen en die laat maar een bepaalde grootte toe.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het is om foto's op mijn blog te kunnen plaatsen en die laat maar een bepaalde grootte toe.
Hallo, ik heb een tablet besteld welke ik nog moet binnenkrijgen. Echter zit hier een USB-aansluiting op. Nu vraag ik me af: Hoe herkent een Android tablet een USB stick? Hoe werkt dat? Ik heb zelf geen ervaring met Android 4.0
Wat kun je allemaal versturen via bluetooth? En als je iets weet, hoe moet je dat dan doen? Ik weet al hoe je muziek moet versturen alleen ik wil ook weten of je nog wat anders kan versturen en hoe dat dan moet.
P.S; Ik heb een Samsung Galaxy Y, voor het geval dat uitmaakt.
Ik wil mijn android rooten... Kan iemand mij uitleggen hoe ik dit doe? Ik heb android versie 2.3.6.
En mijn telefoon is: samsung galaxy s GT9000
Bvd
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing