Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kloppen al die minpunten die de ronde doen over de Samsung Galaxy S II?

Over het algemeen wordt de Galaxy S II door bijna iedereen "beste telefoon van 2011" genoemd. Ik vond echter op verschillende websites, waaronder op http://tweakers.net/productreview/45707/samsung-galaxy-s-ii-i9100-zwart.html , grote minpunten van de Galaxy S II. Zoals:

-Gele waas op het scherm
-Burn-in van het Keyboard
-Onverwijderbare laag vuil
-"Kies" is heel stom
-en nog veel meer

Kloppen ze allemaal? Als je een Galaxy S Plus hebt, zijn de reacties ook welkom. Wel vermelden welke van de twee je hebt.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

hoe kan ik mijn mobieleinternet op mijn blackberry uitzetten en toch met wifi op internet en smsjes ontvangen?

ik heb een BlackBerry Bold 9780. nou ga ik binnen kort op vakantie en wil ik dat mijn internet wordt uit geschakeld. bij onze camping hebben ze gratis wifi. daar zou ik dan graag gebruik van maken. weet iemand hoe ik mijn mobiele internet kan uitschakelen maar dat ik toch op wifi verder kan surfen met mijn telefoon, maar dat ik ook smsjes kan ontvangen ?
alvast bedankt x

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Hoe krijg ik maps uit op mijn android telefoon?

ik heb een Android Telefoon met Android 2.3.4. en mijn batterij is veel te snel leeg, na 26 uur als hij alleen maar stand-by is. Nu zie ik bij actieve applicaties steeds "Maps" staan, meestal twee keer (nu 5MB en 6 MB), als ik het wil uitschakelen krijg ik een waarschuwing, als ik het dan toch probeer uit te schakelen blijft "Maps" actief. Ook Email en Weer blijven steeds actief terwijl ik die standaard uit wil hebben, ook die uitzetten lukt niet. Wie weet een oplossing?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing