Er is in de foto app van mijn iPhone een album genaamd "Fotostream" kan ik dit album en/of de foto's er in verwijderen?
En waar dient dat album voor?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En waar dient dat album voor?
Waarom wel of waarom niet?
Ik wil graag een custom rom op m'n samsung galaxy s zetten maar ik had begrepen dat zodra ik deze instaleer ik geen touchwiz meer zou hebben(?). Dit zou ik erg zonde vinden en vroeg me af of er een manier is om touchwiz toch te behouden bij een custom rom, en hoe dit moest. Alvast bedankt.
Hallo, ik heb een iPod Touch 4G met 8GB geheugen.
Toen ik hem kocht stond er iOS 4.2.1 op, toen heb ik hem gejailbreakt. Nu de jailbreak voor iOS 5.0.1 uit is heb ik mijn iPod geüpdatet naar deze iOS.
De jailbreak was er dus af en ik ging zoals gepland hem opnieuw jailbreaken.
Ik gebruik redsn0w.
Je moet hem dan in DFU mode zetten, dat lukt.
Dan jailbreakt redsn0w de iPod automatisch, maar dan komt er een melding dat het niet lukt.
Ik gebruik Windows XP.
Hoe kan ik hem toch jailbreaken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing