Hoe weet ik of mijn iPod touch een 2g, of een 3g, is? Ik twijfel nogal.
Toegevoegd na 7 minuten:
iPod 8gb
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 7 minuten:
iPod 8gb
Iedereen vraagt welke iPod Touch ik heb en dan weet ik het eigenlijk niet en dat is dus nogal schaamtevol :S
Ik wil het zeker weten!
dus geen antwoord geven als je het niet zeker weet
Als ik mijn koptelefoon aansluit doet deze het niet goed maar als ik het uiteinde net iets erboven hiud dus niet helemaal de aux erin fan krijg ik gewoon geluid dit is de tweede keer dat ik dit probleem heb de vorige keer stuurde ik het naar apple en die konden niks vinden
Of zijn er hier apps voor en hoe werken die dan??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing