Wat laadt sneller op, je telefoon met de megeleverde (mini-USB) oplader of dezelfde telefoon aan de USB poort van een PC met een standaard USB kabel?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een htc touch diamond met een kpn/hi abbonement, ik had op mijn vorige toestel een download van ongeveer 200 kb/s en dat met prepaid vodafone blox. met mijn htc haal ik 15 kb/s terwijl de dekking gewoon goed is. ik heb hem aan mijn laptop aangesloten en een speed test ermee gedaan. en ook gewoon via mijn mobiel een speed test gedaan. iemand enige idee of ervaringen?
HTC heeft de touch diamond gericht op de vrouwen met de reclame boodschap ''diamonds are a girls best friend'' toch heb ik deze telefoon en ik ben een jongeman die graag de zakelijke kant op wil.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing