Wat mag in de voedselindustrie op etiketten plantaardig genoemd worden en wat niet?

Paddestoelen zijn schimmels, zout is mineraal, dus beide technisch gezien niet plantaardig, lijkt me. Toch zie je het wel eens plantaardig genoemd worden op etiketten.
Hoe zit dit wettelijk? Valt het in de voedingsindustrie wel onder plantaardig?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het gaat hierbij om het hoofdbestanddeel en niet om de bijvoegingen. Plantaardige boter b.v. is op basis van plantaardige oliën vervaardigd, maar er zit o.a. ook zout in. In principe zijn plantaardige voedingsmiddelen rijk aan koolhydraten, maar arm aan vetten en eiwitten. Ook brood, rijst, aardappelen, erwten, bonen, graan en vruchten vallen hieronder.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100