omdat ik een slecht handschrift heb wil ik mijn "testament" typen en printen en dan dagtekenen en ondertekenen, mag dat?

Weet jij het antwoord?

/2500

Ik neem aan dat je met "testament" een codicil bedoelt. Helaas moet deze handgeschreven zijn. Typen en printen mag dus niet. Toegevoegd na 10 minuten: Een getypt codicil voldoet niet aan het vereiste van het eigenhandig schrijven. Het maakt de uiterste wil vernietigbaar, zie art. 4: 109 lid 4 BW.

Bronnen:
http://www.erfwijzer.nl/codicil.html
http://www.notaris.nl/wat-u-kunt-regelen-m...
http://www.wolterskluwer.nl/shop/asser-4-e...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100