Mag je nagemaakte schilderijen met een duidelijke eigen inbreng verkopen?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Als het intellectueel eigendom is vervallen en je niet probeert het als "echt" te verkopen mag dat. IP vervalt 70 jaar na overlijden van de schilde. http://vorige.nrc.nl/economie/article1686906.ece Toegevoegd na 3 minuten: De eigen inbreng is totaal irrelevant in het geval van allang overleden schilders. Als het gaat om pas overleden of levende schilders wordt het een heel ander verhaal. Dan zouden behoorlijke afwijkingen nog steeds als IP-inbreuk gezien kunnen worden.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100