kan ik mijn kleindochter adopteren? vanuit Indonesie,of kan zij met haar vader in Nederland verenigd worden

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Op grond van art. 1:228 lid 1 sub b BW kunt u uw kleinkind niet adopteren. Op grond van Burgerlijk wetboek, boek 1, artikel 1:228 is het niet mogelijk voor u om uw kleinkind te adopteren Voorwaarden voor adoptie zijn o.a.: dat het kind niet is een kleinkind van een adoptant; dat de adoptant of de adoptanten het kind gedurende ten minste een jaar heeft of hebben verzorgd en opgevoed dat de ouder of ouders niet of niet langer het gezag over het kind hebben. Voor hereniging met het kind met de vader in Nederland ligt het eraan welke nationaliteiten uw zoon en kleindochter hebben. Hebben zij beiden de Indonesische nationaliteit en/of woont de moeder nog in Indonesië. Als uw kleindochter de Indonesische nationaliteit heeft kunt u het beste contact opnemen met het Ministerie van Buitenlandse zaken en/of de ambassade van Indonesië in Den Haag, Tobias Asserlaan 8 , 2517 KC Den Haag Tel.: +31(070)3108100 - Email: unitkom@indonesia.nl

Bronnen:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0002656/Boek...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100