Hoelang na een behandeling bij een psycholoog kan je nog een klacht indienen?

Weet jij het antwoord?

/2500

Een GZ-psycholoog is een beschermde titel, door de overheid ingesteld. Iemand mag alleen deze titel voeren, als hij geregistreerd is via de Wet BIG (Beroepen in de Individuele Gezondheidszorg). Ingevolge artikel 65 lid 5 van de Wet BIG verjaart de bevoegdheid tot klagen na 10 jaar.

Bronnen:
http://maxius.nl/wet-op-de-beroepen-in-de-...
http://tuchtrecht.overheid.nl/ECLI__NL__TG...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100