Mag je op je eigen terrein een "Verboden toegang art. xx.xx" bord neerzetten?

Weet jij het antwoord?

/2500

Ja, jij mag elk toegang tot jouw erf verbieden, en als je dit middels dat bord doet heb je de wet achter je staan als er toch iemand jouw erf betreedt en jij diegene wilt verwijderen cq aanklagen

Bronnen:
http://www.om.nl/algemene_onderdelen/uitge...

Ja hoor dat mag. Het enige wat je daarmee doet is aangeven dat het jouw terrein is en dat als een buitenstaander daar zonder jouw toestemming komt hij artikel 461 uit het wetboek van strafrecht overtreed. Voor meer info over artikel 461 WvS, zie de onderstaande link. www.om.nl/algemene_onderdelen/uitgebreid_zoeken/@126141/over_huisvredebreuk/

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100