Ja, als je daar recht op hebt kan dat:
http://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/bldcontentnl/belastingdienst/zakelijk/btw/zakendoen_met_het_buitenland/btw_terugvragen_uit_het_buitenland/
Toegevoegd na 5 minuten:
Hoe vraagt u btw terug?
U kunt btw terugvragen op deze speciale internetsite. Maak hierbij gebruik van de Toelichting bij het verzoek om teruggaaf btw uit andere EU-landen. Wij sturen uw verzoek door naar de belastingdienst in het EU-land waar u btw terugvraagt. Voor deze internetsite hebt u inloggegevens nodig.
Toegevoegd na 1 uur:
Er recht op hebben kan bijvoorbeeld als je een zelfstandige bent (dus met BTW.nr.) en een zelf een zakendiner organiseert, of als je je relatiegeschenken in de supermarkt koopt. (geen onbestaande scenarios).
Zorg wel voor een bonnetje met btw en bewaar deze goed, of laat deze bewaren door je administratief kantoor.
Mocht het zo zijn, en dan zou het raar zijn als je deze vraag zou stellen omdat het dan in NL net zo goed niet op gaat, dat je een consument bent zonder bedrijf, of een zelfstandige die zijn dagelijkse maaltijd als particulier zijnde bij de supermarkt gaat halen is dit niet zo.