Stel ik win de staatsloterij op mijn 17e maar word in het zelfde jaar nog 18, zou ik het dan kunnen innen zodra ik 18 ben ?

Mijn ouders vinden het leuk om loten voor me te kopen, vandaar.

Weet jij het antwoord?

/2500

je kunt loten tot een jaar na de trekkingsdatum innen. Dus geen probleem

Nee, mag niet Vanuit de wet op de kansspellen artikel 14d mag een deelnemer niet worden toegelaten als die de leeftijd van achttien jaren nog niet heeft bereikt en als er als winnaar van een prijs een persoon wordt aangewezen die daarom niet als deelnemer mocht worden toegelaten, dan wordt deze deelneming buiten aanmerking gelaten. Op het moment aan aanwijzen van de winnaar (=trekkingsmoment) moet je dus 18 zijn.

Bronnen:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0002469/geld...
https://www.staatsloterij.nl/informatie/de...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100