Mag je vloeitjes verkopen aan kinderen onder de 16 jaar?

Weet jij het antwoord?

/2500

Alleen vloeitjes wel. Want als je bijvoorbeeld een houten blaasinstrument bespeelt, dan zijn vloeitjes erg handig om een door een vochtbelletje verstopt speelgat weer vrij te maken. En er zijn vast ook andere hobbymogelijkheden mee.

Volgens mij wel, het is geen tabak of tabakbevattend artikel

De verkoopbeperkingen betreffen tabaksproducten en niet de aanverwante artikelen. Tabaksproducten worden als volgt gedefinieerd (art. 1 van de Tabakswet): producten die voor roken, snuiven, zuigen of pruimen bestemd zijn en die, al is het slechts ten dele, uit tabak bestaan, ook indien genetisch gemodificeerd. Vloeitjes of andere artikelen die geen tabaksproducten zijn, mogen dus verkocht worden aan personen jonger dan 16 jaar.

Bronnen:
http://stivoro.custhelp.com/app/answers/de...

Dat lijkt me wel. Misschien zijn er kinderen die creatief met vloei zijn. Als dat niet zo is mag je ook geen borrelglaasjes (voor opa zijn verjaardag) aan kinderen verkopen.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100