Kan een straat in een gemeente, met een gemeentelijk straatnaambord, tevens het bordje "Eigen Weg" dragen?

Weet jij het antwoord?

/2500

Dat kan niet volgens mij. Een eigen weg is op privé grond en daar kan de gemeente geen benaming over geven

Dat is wel mogelijk maar, op het moment dat je er zo`n bord plaatst, moet vooraf aanvraag worden gedaan bij de desbetreffende gemeente. Let wel, dat het hier om een artikel 461 gaat. Dat houdt kort samengevat in dat: Diegene die zich op privé terrein bevinden in principe in overtreding zijn. Dit is alleen mogelijk als er sprake is van eigen terrein, of weg, wat kadastraal is vastgelegt.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100