Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Samenleving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is er ooit bewezen dat het aanwezig zijn van BHVers van enig nut is?

in veel winkelcentra en grote openbare plaatsen moeten BHVers (Bedrijfs Hulp Verleners aanwezig zijn. het is verplicht vanwege de overheid.
de cursussen worden jaarlijks verzorgd
ik wil graag weten als die nuttig werk gedaan hebben
ik hoor ze weleens zeggen dat ze bij calamiteiten hun hebben en houen pakken en binnen de kortste keren buiten staan
misschien zouden velen zo reageren

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Lijden ook mannen onder het schoonheidsideaal?

Ik zelf ben een man( geen homo) overigens maar stel de vraag gewoon uit interesse.

Ik zelf kan zeggen van ja!!! Ik heb een huidprobleem en ik krijg er af en toe wel is een opmerking van of ik vind geen partner voor een groepstaak... En je voelt dat sommige mensen op je kijken echt kijken en niet je innerlijk geloof dus(geloofs in jezelf).

Vraag me af of er meer mannen zijn die af en toe het gevoel hebben dat er een soort druk ligt op uiterlijk voor hun dus dat het niet alleen bij vrouwen is.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing