Zou Indonesie vandaag de dag, beter af zijn als zij nog een kolonie van Nederland waren?
Discussie met mijn ( Balineze) vrouw....zij beweert dat Indonesie beter af is, zonder Nederland:)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Politiek & Overheid. Vragen over samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Discussie met mijn ( Balineze) vrouw....zij beweert dat Indonesie beter af is, zonder Nederland:)
Ik lees dat het vele miljarden gaat kosten. Zonde van het geld, natuurlijk. Maarre... is deze schatting niet gebaseerd op de oude situatie? Waarbij goederen gedeclareerd moesten worden, waarbij belasting betaald moest worden, waarbij smokkelaars moetsen worden ontdekt...
DE nu geplande grenscontroles hoeven alleen maar illegale mensenlichamen te ontdekken, en die zijn niet even makkelijkte verstoppen als een paar sloffen sigaretten. En de belasting wordt tegenwoordig toch min of meer uniform geregeld. Dus ik vraag me af: waarop is deze schatting gebaseerd?
er studeert een meisje bij mij die geen Nederlandse nationaliteit heeft maar wel een bsn nummer, is het mogelijk om voor haar een studenten ov aan te vragen?
Er zijn heel veel voor en tegens in dit verdrag. Dus de vraag is dan ook, wie spint hier uiteindelijk garen bij. Zijn dat de westerse landen, of liggen de belangen elders in Brussel.
Ik heb een exploitatievergunning bij een grote gemeente in Nederland aangevraagd. De officiële aanvraag is nu negen (!) maanden geleden gedaan. In de tussentijd heb ik diverse persoonlijke gesprekken met de gemeente gehad. Begin december jl. heeft de gemeente besloten tot een nader Bibob onderzoek. Inmiddels is het Bibob onderzoek afgerond, hiervoor gelden wettelijke termijnen.
De gemeente zwijgt nu plotseling in alle toonaarden. Op een aangetekende brief geven ze ineens geen reactie meer. Ik verwacht dat het Bibob onderzoek positief voor mij is uitgevallen, oftewel geen bezwaar ten aanzien van een vergunning. Anders had ik dit direct van de gemeente vernomen. Thans wacht ik op nadere stappen van de gemeente, maar die blijven vooralsnog geheel uit.
Let wel; ik voldoe aan alle eisen en voldoe aan alle regels die opgenomen zijn in de APV. Heb geen (eerdere) afwijzing op mijn bedrijfsplan gehad. De afgifte van de vergunning ligt bij de burgemeester.
Ik heb vanaf het begin de zeer sterke indruk dat ze me geen vergunning willen geven. De opmerkingen van de abtenaren zijn niet van de lucht. Wat kan ik nu doen om de gemeente te bewegen om de vergunning wel aan mij af te geven?
Wie moet ik na de burgemeester aanschrijven? Is dit het college van B&W, zijn dit de Raadsleden, de politieke partijen binnen de gemeente of anderszins? Daarnaast; mag een gemeente de wettelijke termijnen overschrijden, terwijl deze zijn opgenomen in de APV en de overige beleidslijnen van deze gemeente?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing