Valt iemand pedofiel noemen onder vrijheid van meningsuiting?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Kun je in je eentje een stichting oprichten en aanmelden bij kamer van koophandel? Of moet een stichting bestaan uit meerdere personen die in het bestuur zitten?
Bv bij een diëtist. Stel je krijgt 3 uren per jaar uit de basis verzekering. (Niet aanvullend verz).
Zij wisten dat ik zelf niet kan betalen. Dus gestopt en afgesproken dit jaar weer te starten met de nieuwe 3 uren voor 2023.
Nou krijg ik een extra rekening buiten mijn vergoeding (nog van november 2022) voor een telefonisch/mail telefonisch/mailconsult. (Gedeclareerd als code 6005). Die datum heeft de diëtist geen contact gehad met de zorgverzekeraar, dat heb ik gecheckt. Wel heb ik zelf die datum een nieuwe brief aangevraagd die kwijt was door bewind.
Die datum van de zogenaamde gemaakte kosten heb ik wel mail contact gehad 1 verstuurd en 1 antwoord ontvangen van diëtist.
Ik heb een mail gestuurd met de vraag waar die kosten precies van zijn. Die lezen ze morgen denk ik.
Is een zorgverlener verplicht van te voren te melden dat er kosten buiten de vergoeding worden gemaakt? Zeker als er al afgesproken was dat het even stopt.
Het enige wat ik en de zorgverzekeraar kunnen bedenken is dat de diëtist geld vraagt voor dat ene over en weer mailtje. Wat overigens wel mag zei de zorgverzekeraar maar het echt heel erg flauw is en zij het zeer zelden mee maken.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing