hebben gevangenis bewaarders toegang tot informatie waarvoor een gedetineerde de straf uit zit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Stel je gaat per ongeluk een keer over de schreef en doet iets strafbaars. En je krijgt een taakstraf. Gebeurt dit ook als je al een fulltime baan hebt? En zo ja, hoe regel je dat dan? Voer je die taakstraf dan in de weekenden of avonden uit? Of moet je hiervoor vakantie opnemen?
En wat is dan een goede reden om op te geven? Ik wil verkassen maar zit met veel fouten in dossier die ik er niet uitkrijg vis normale versoeken aan huisarts.
Vanmorgen was er een bericht op de website van de NOS ter ere van je jarige kroonprinses.
Daar stond een regeltje in dat ze de troon niet kan weigeren. Ik was altijd in de overtuiging dat dit wel kon, dus klopt dat wel?
Er is ook iets van een regel dat ze er bij een niet erkend huwelijk wel van af kan, dus dat kan ze mogelijk gebruiken als uitweg als ze niet zou willen.
Maar als dit echt klopt zou ik graag weten waar het staat en in welke bewoordingen.
Want, als ik het goed begrijp zou ze dan heel weinig zelfbeschikkingsrecht hebben, ze moet het doen, maar ze mag niet kiezen wanneer, want ook als ze 18 is mag haar vader blijven zitten tot hij er genoeg van heeft (klopt dat?) en dan kan HIJ dus beslissen wanneer zij aan de bak moet.
Let wel, ik wil daar niet perse een discussie over starten dat dat mogelijk niet geheel van deze tijd is, maar ben dus benieuwd hoe het precies omschreven wordt, als het nieuws het op deze manier uitlegt.
Ik ben op 1 november 2018 gepakt met een brommer zonder kenteken een vriend had mij brommer geleend met kenteken en zijn brommer bij mij gelaten de volgende dag ben ik met die brommer gepakt 1 november 2018 ben ik gepakt het is vandaag 5 december 2019 in die tijd heb ik nooit iets van die boetes gehoord ik had wel een rijbewijs en een helm op het zijn boetes over rijden zonder kenteken en een boete voor rijden zonder verzekering
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing