Mijn huis is voor maanden dicht ik moet een postadres?
Mijn huis is voor 6 maanden dicht hoe zorg ik dat ik mijn post op een postadres krijg zodat ik wel mijn post kan lezen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Mijn huis is voor 6 maanden dicht hoe zorg ik dat ik mijn post op een postadres krijg zodat ik wel mijn post kan lezen?
Het is dan wel wat uitgesteld, maar waarom zou de regering het luchtalarm überhaupt weg willen hebben? Het lijkt mij vele malen verstandiger om dit juist te combineren met NL-Alert, zodat mensen niet 24/7 hun telefoon bij zich moeten hebben om te weten of er een ramp plaatsvindt.
De wegen worden afgesloten etc.
Stel dat je in een Amerikaanse gevangenis terechtkomt. Daar gaat het er soms nogal gewelddadig aan toe.
Stel dat je daar niet aan wilt worden blootgesteld. Is het dan mogelijk je medegevangenen volledig te ontlopen, bijvoorbeeld door nooit te gaan luchten of sporten maar altijd in je cel te blijven, te eten in je cel, enzovoort?
(Zit je jaren vast dan wil je dat wellicht niet, maar voor een week of twee is hrt te doen - mits mogelijk.)
Stel je speelt een spel bij voorbeeld een bingo of een kaartspel. Je wint en krijgt 1000 euro. Nu krijgt je het bedrag niet uitgekeerd, kun je dan een gerechtelijke procedure beginnen?
Zijn deze regels ook van toepassing als je bijvoorbeeld bij de Postcode loterij je prijs niet krijgt uitgekeerd of bij een familie spelletje?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing