Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom zegt mijn been plop?

Ik ben er 2 dagen geleden achter gekomen dat ik een behoorlijk hard plop geluid hoor uit mijn rechterbeen als ik sommige bewegingen maak. Bijvoorbeeld bij het trainen van buikspieren zijn er sommige oefeningen als: dead bug, crunch kicks en leg raises. De reden dat ik graag wil weten wat dit kan zijn is omdat het ook wel pijn doet en het lijkt me niet goed als je been zo hard plop doet. Het voelt en klinkt alsof t ergens uit mijn bovenbeen komt.

Na totaal ruptuur graad 4 ontsteking met pus overgehouden. Wanneer stopt de pusvorming?

Hallo iedereen,

Ik zit al maanden met een vraag waar ik geen heldere antwoordt krijg van zorgverleners.
Na een totaal ruptuur graad 4 ben ik gehecht en is daarna ontstoken met daarbij abcesvorming. Hierdoor heeft mijn lichaam een fistel(buisje) gevormd zodat de pus eruit kan gaan. Heb dus naast me anus een extra gaatje. Gynecoloog raadde inwendig spoelen aan via het gevormde gaatje, hierdoor is de hoeveelheid pus enorm verminderd. Wel komt er nog steeds heel weinig pus, dus ik heb nog steeds een ontsteking. Via dat gaatje ben ik nog steeds aan het spoelen, omdat ik bang ben dat als ik het niet doe weer meer pus ontwikkelt wordt.chirurg gaf aan dat er een kans is dat de fistel (buisje van m’n anus naar het huid)zelf dicht gaat omdat normaliter bij totaal ruptuur niet zo iets voorkomt.
Om weer geneest te zijn moeten de volgende gebeuren:
1. Pusvorming moet stoppen
2. Gaatje moet van binnen naar buiten zelf sluiten/genezen
4 maanden bezig nog niet herstelt

Einde raad, wanneer stopt zo’n pusvorming??
En kan het inwendig spoelen nadelig effect op het sluiten van gaatje?
Heeft iemand ervaring hiermee of tips wat ik nog kan doen?

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing