Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik meer drinken binnen krijgen?

Korte omschrijving :
- Ik ben 25 jaar.
- Ik drink 2 a 3 glazen per dag (a 250ML)
- Dit doe ik al 2 jaar, of langer.
- Meer drinken lukt mij echt niet. Mijn keel slaat soort van op slot?

De vraag :
- Hoe kan ik meer drinken binnen krijgen? Zijn er alternatieve manieren? En ik heb +/- 25 Kilo overgewicht, kan dat komen door dat ik te weinig drink? En waarom ben ik niet uitgedroogd?

BEDANKT :)

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden

Pijn op (warm) voorhoofd en boven de ogen; wat kan dit zijn?

Ondertussen al bijna een week last van. Het is niet mega erg, maar af en toe vervelend. Op sommige momenten krijg ik het ook heel warm (voor misschien 2 minuten), een soort opvlieger kan ik het niet echt noemen omdat ik daar nog niet echt oud genoeg voor ben haha (19, mannelijk).

Enige ideeën?
Goed om nog even toe te voegen: Ik heb hier alleen op en af last van in de avond.
Op het einde van vorige week was dit nog wel de hele dag.
Als ik mijn hoofd scheef hou, verergert de pijn (drukkende pijn) op mijn voorhoofd.

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing