Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kom ik van mijn heesheid, zogenaamde "rokerstem" af?

Ik rook totaal NIET en klink toch alsof ik 5 pakjes sigaretten heb weg gerookt op een dag. Behalve dat mijn stem regelmatig hees klinkt, ben ik deze zelfs af en toe helemaal kwijt of ik moet mijn stemgeluid er met alle kracht "uitpersen" en slaat mijn stem over Dit voelt heel vermoeiend en zwaar. Nu heb ik al langer hier last van (enkele jaren), maar is het de laatste maanden vele malen erger geworden. Nu slik ik thyrax tegen een traagwerkende schildklier en daar is heesheid o.a. een veelgehoorde klacht. Moet ik me nu toch ongerust gaan maken of niet, wie herkent dit?
Thyrax slik ik nu 6 jaar.

Buikpijn maar ik kan niet poepen. Wat moet ik doen?

Ik heb al 2 dagen last van extreme buikpijn en ik kan er maar weinig door slapen. De buikpijn bevindt zich net boven mn navel en loopt door tot 5cm onder de navel. Paracetamol werkt niet.

De pijn is ondraaglijk en ik wil er zsm vanaf. Ik ga namelijk over 3 dagen op vakantie.

Wat moet ik doen?
Als ik zit wordt de pijn minder, maar als ik lig doet het extreem zeer.

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden

Wat is er met mijn lichaam?

Hallo ik ben een meisje van 16 jaar, niet zo heel groot rond de 1.53 en ik weeg ook niet veel, rond de 40k. Sporten doe ik niet echt.
Ik heb al een aantal weken last van een slap gevoel in mijn armen en benen, meestal bovenarmen en boven benen. Bij mijn armen heb ik het gevoel dat het vanuit de schouders komt. Met ademen gaat het soms ook minder, ik heb dan zo'n moe gevoel, alsof je lang hebt gerend. Mijn hartslag gaat meestal ook wat sneller dan normaal.
Meestal denk ik veel na over wat ik voel en ik maak mij daar ook best veel zorgen om.

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden

Wat kan je doen tegen het vervellen van de huid op zowel vingers als voeten?

Sinds ongeveer twee weken zit er op de onderkant van mijn fout een grote open 'wond'. De vellen hangen eraan en je ziet echt het 'vlees' zitten. Het jeukt/brandt regelmatig en het ziet er ook een beetje vies uit (schimmel?!). Ik heb al geprobeerd om het weg te krijgen door talkpoeder te gebruiken, er regelmatig jodium op te smeren en door er schimmelcreme op te doen. Het wordt niet echt minder.

Sinds 1 week beginnen er ook steeds meer vellen aan mijn vingers te komen.

Wat kan ik hier het beste mee doen.

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing