Is het mogelijk dat je borsten een groeispurt kunnen krijgen wanr ik ben nu 16 en mn borsten zijn dit keer harder en pijnlijker is dit mogelijk?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
2 weken terug kreeg ik last en jeuk van een 'muggenbult', ik dacht dat het een muggenbult was omdat ik vaak werd gestoken. Toen 2 dagen geleden merkte ik op dat het nog steeds niet weg was maar er een korstje over heen zat, ik krabde dat korstje weg en zag dat ik letterlijk een mini gat in mijn arm had met in het midden een soort doorzichtig/wit Achtig puntje. Ik dacht dat het een zwartpuntje was maar bij het uitknijpen deed het veel meer pijn dan bij een puist. Uiteindelijk kwam er een super lang 'naald' uit (het had een soort puntig uiteinde) en die was best wel hard. Bij het uitknijpen kwam er ook een witte vloeistof uit. Nu heb ik er veel meer last van dan normaal want het is helemaal opgezwollen en rood, ook er om heen en het voelt alsof ik een prikje van de dokter heb gehad. Ik weet dus niet wat het kan zijn of dat ik gewoon naar de HA moet
Een paar maanden geleden ging ik naar het revalidatiecentrum daar zeiden ze dat ze niet weten wat ik heb en me ook niet kunnen helpen. Nou heb ik een brief ontvangen waarin staat dat ik non inflammatiore pijnklachten met enthesopathie heb. Ik zou niet weten wat dat is. Kan iemand me helpen??
Ik ben al naar de dokter geweest, maar die zei dat je er niks aan kunt doen. Ik vind het erg vervelend, vooral als ik in een klaslokaal zit. Ik heb geprobeerd er niet op te letten ( dat helpt volgens sommigen ) maar dat helpt niet. Tips?
Ik heb al heel lang wratten en het worden er steeds meer. Ik heb er nu ongeveerd 40 op mijn voeten en 1 op mijn duim. Het aanstippen bij de dokter helpt niet heb het al heel vaak geprobeerd. Weet iemand hoe ik ze zelf weg kan krijgen met huismiddeltjes?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing