Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat te doen tegen spierpijn na griep?

ik heb de afgelopen 5 dagen met griep in bed gelegen. Nu is de koorts en hoofdpijn en het hoesten over, maar nu zit ik al een paar nachten/dagen met veel spierpijn over de rug, schouders, en benen. Ik kan geen fatsoenlijke houding vinden om te slapen zonder pijn te hebben. ik moet komende dagen weer gaan werken(vakantie zit erop), maar ben nog steeds niet van deze spierpijn af. Hoe kan ik snel hier van af komen?

het is vooral de nachtrust die er onder lijdt.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Is het normaal dat keelpijn na 6 dagen opeens erger wordt?

Ik ben 20 weken zwanger, ik ben afgelopen zaterdag ziek geworden, koorts de hele week (niet hoog, onder de 38.5), enorm veel hoesten de hele week (vannacht vreselijk gehoest echt non stop waardoor ik constant wakker werd).

Ik ben meerdere malen bij de huisarts geweest deze week maar die zegt niks te kunnen zien van een bacteriële infectie. Gisteravond is er nog in mijn keel gekeken.

Eigenlijk heb ik vandaag ook geen koorts meer gehad dus ik neem aan dat dit een goed signaal is. Ik vind het alleen zo gek dat mijn keelpijn vandaag erger lijkt, als ik zachtjes op mijn adamsappel druk doet het ook pijn, moet ik bang zijn voor een abces o.i.d? Ik voel me vandaag ook regelmatig misselijk, en een beetje verhoging.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing