Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoelang duurt het eer dat een gebroken enkel/kuitbeen weer aan elkaar is gegroeid?

Ik heb nu 10 dagen een spalk gehad,nu heb ik gewoon kunstofgips,echter geen loopgips ik mag dit been 3 weken nu niet belasten,anders moet ik alsnog geopereerd worden.De arts denkt dat mijn enkel over 3 weken weer geheeld is,ik heb een zgn:weber b breuk.daarna mag ik waarschijnlijk uit het gips,al lees ik elders dat dit bij andere veel langer duurde..ook was ik zo goed bezig met sport dat loopt nu in de soep,hoellang zal het duren eer ik weer normaal kan cardiofitnissen?ben bang dat mijn conditie ook zienderogen achteruit zal gaan.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Grote Hematoom van 1 liter wanneer is deze weg ?

Door een trap van een paard heb ik een grote hematoom vanuit mijn hamstring naar de zijkant zeg maar.Deze is zeker 1 liter groot.Is niet ontstoken en mijn spieren zijn onbeschadigd gebleven.Wanneer is deze zwelling weer helemaal opgenomen ? en waarom kan dit niet gedraineerd worden ?Hoe is het verloop van een hematoom ?
Heel erg bedankt

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Ik heb een klein gaatje in mijn huid, het lijkt of er iets inzit en eromheen is het blauw, wat is dit?

Het gaatje is ongeveer 2 mm breed, en het lijkt gevuld met iets zwarts of roods. Eromheen is het een beetje blauwachtig. Het gaatje lijkt net alsof er een naald in geweest is, maar dat is niet zo. Op de foto zie je links het zwartige plekje.

Toegevoegd na 9 minuten:
Ik kan helaas geen scherpere foto maken, als ik inzoom wordt het alleen maar onduidelijker...

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing