Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lenen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, economie, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan je een betalings regeling treffen je rood staat ?

Ik sta op ditmoment 1000 euro rood
Heb een studenten krediet
Maar wil hier vanaf heb gebeld na ing en die konden mij niet duidelijk alles uiTleggen ik heb hier wel over gelezen dat het kan maar wil ervaring horen van mensen die eerder rood hebben gestaan of die het konden omzetten in een schuldt dat ze via 50 of 100 euro per maand in paar maanden alles konden aflossen zonder dat ze de krediet houden bij ing zetten ze dat ze het zelf konden aanvullen dat ik weer positief stond en zo maandelijks kon afbetalen maar dat was iemand van de klantenservice niet iemand van incasso dus weet niet of ik haar ervaring voor waarheid aan moet nemen ik hoop dat ik wat meningen hoor en wat ervaring hier over .

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Lenen

Wanneer heb je op welke Studiefinanciering recht?

ik hoor van mensen die op verschillende niveaus opleidingen volgen dat ze recht hebben op extra dingen. Zelf zit ik op Mbo niveau 4 en ben ik 18 jaar. ik heb zover ik weet alleen een gratis OV reisproduct, en recht op een bepaald bedrag per maand die ik na mijn opleiding zelf terug moet betalen.

waar ik heb dus precies recht op en heeft het zin om Stufi op een rekening te zetten zodat je er winst over maakt?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Lenen

Heb ik hier te maken gehad met een echt incassobureau?

Kreeg een email van Infoscore collections dat ik een schuld had openstaan van PayPal, nu kan dit wel kloppen aangezien ik jaren geleden PayPal nog wat geld schuldig was. Dus ik heb die vordering voldaan en vroeg ze mij een schriftelijke bevestiging van mijn betaling per post toe te sturen en mijn vordering af te melden bij het BKR. Nu claimen zij dat ze alleen per email een bevestiging kunnen sturen en dat mijn schuld nooit bij het BKR gemeld is geweest en ze deze dus niet kunnen afmelden. Wanneer ik op hun website kijk hebben ze ook alleen een postbus adres en geen fysiek adres, verder zijn ze geen lid van het NVI maar claimen ze dat ze daar een aanvraag hebben lopen en "aspirant lid" zijn. Op Nederlandse maar vooral Duitse websites zie ik veel klachten over dit incassobureau en veel mensen kunnen nieteens herkennen in de vordering, ook omdat vele zeggen nooit zelfs PayPal gebruikt te hebben.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
in: Lenen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing