Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe een modern abstract schilderij maken ? Welke techniek is er gebruikt om dit resultaat te bekomen ? link staat bij verdere uitleg ..

http://www.google.be/imgres?q=abstract+painting&hl=nl&sa=X&biw=972&bih=459&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=MGZDtVt_3Sn0hM:&imgrefurl=http://www.redbubble.com/people/markchadwick/works/2167884-explosive-abstract-painting&imgurl=http://ih0.redbubble.net/image.4827025.7884/flat,550x550,075,f.jpg&w=550&h=544&ei=zT1BULDrMsyKhQeK_oDYBg&zoom=1&iact=hc&vpx=90&vpy=111&dur=768&hovh=223&hovw=226&tx=146&ty=127&sig=105124395437354286419&page=3&tbnh=126&tbnw=130&start=28&ndsp=15&ved=1t:429,r:10,s:28,i:196, het is een lange link , maar dit schilderij vind ik mooi , de vraag is hoe begin daar in godsnaam aan ?Welke kleur eerst ?

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Het beste antwoord

Ik dacht het al maar ik heb het toch even gechecked via de link naar zijn site. Hij gebruikt een machine om de kunst te maken. Zo'n machine met een ronddraaiende schijf en daar gooit hij dan verf op en dat spat dan op het papier. En door langzamer of sneller te draaien word het patroon weer anders. Ik weet eigenlijks niet hoe die techniek heet maar dan is het vast wel te googelen.

Hier nog even de link naar zijn site:
http://www.markchadwick.co.uk/

Ik heb nog wel een techniek die je wat makkelijker kunt uitvoeren. Alleen heb je daar wel drukinkt voor nodig. Het is de zogenaamde marmertechniek. Wat je ook met verf kunt doen zie ik nu ik ga googelen. Maar ik leg beide technieken even uit.

Inktmethode:
Je hebt een grote bak met water.
Daar druppel een paar druppels zeep in (even oefenen hoeveel je precies nodig hebt)
Dan meng je wat terpentine met drukkersinkt totdat het niet meer dik is maar vloeibaar in een paar bekers.
Dan pak je een kwast en druppelt wat van het gemengde inkt in de bak met water en zeep.
* Met de achterkant van de kwast of een stokje kun je mooie figuren trekken in dat water.
Als het naar je zin is dan pak je een velletje papier.
Dat papiertje leg je voorzichtig in de bak voor een paar seconden en dan trek je het velletje uit de bak en legt het ergens te drogen neer.

En de verf methode:

Water met ossengal (is een soort van zeep)aanmaken in een grote bak.
Misschien dat het ook met gewone zeep kan maar op internet kom ik steeds de naam ossengal tegen.
Dan ook wat verf erin druppelen en dan verder gaan zoals bij * staat getypt.

Dan krijg je zoiets als van op de foto.

Succes met het maken van je kunstwerk!!!
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
In plaats van zeep kun je ook behangerslijm gebruiken. Zo'n pakje halen bij de doe-het-zelf-zaak en dan ongeveer 2 eetlepels erin strooien. Goed roeren en even wachten en dan de inkt of olieverf ( verdund) erin doen.
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing