Waarom schrijven we té en café hetzelfde, maar spreken we het geheel anders uit?
Kortom: zit er verschil in de uitspraak van het streepje van té (de nadruk leggen op te veel) en van café?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kortom: zit er verschil in de uitspraak van het streepje van té (de nadruk leggen op te veel) en van café?
'taar' komt van het Perzische snaar, maar hoe zit het met de 'gi'?
Zoals bijvoorbeeld 'een beroep doen op' wel goed is maar 'beroep doen op' niet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing