Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Boeken & Auteurs. Vragen over beeldende kunst, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

kan je hier nog een boete voor krijgen ?

ik vond een tijdje geleden een boek van de bibliotheek bij mij in huis,
en ik herinnerde me dat ik een jaar of 15 geleden verhuist was en dat boek vergeten was in te leveren.
nu woon ik allang weer in deze omgeving,
als ik nu weer lid word van de bieb, krijg ik dan een hoge boete voor te laat in te leveren ?
of bewaren ze die gegevens niet zo lang ?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Welke boek zou ik moeten kiezen voor Engels (5 havo niveau)?

Beste,

Voor Engels moet ik een boek lezen die te maken heeft met de thema van mijn vorige boek (keuze).
Ik had als boek toen ''Pearl Abraham - The Romance Reader''. Deze ging over een joods meisje dat opgroeide in Amerika. (Thema van het boek, religie, gezin, familie).

Welke boek zou ik nu voor engels moeten gaan kiezen, die ongeveer op dit boek lijkt qua thema??

HEEEL ERG BEDANKT!!!

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

hoe heet dat boek over het universum?

Ik ben opzoek naar een boek dat ik ooit eerder heb gelezen maar nog eens wil lezen. echter ben ik de titel kwijt.

Het is een gewoon leesboek waarin een man een vrouw ontmoet waar de man van alles over de ruimte gaat uitleggen tegen de vrouw. Als ik me niet vergis hebben ze in het boek elkaar ontmoet in een dierentuin en komen vaker met elkaar in contact om over het universum te praten.

het boek leest heel makkelijk en er word op een speelse manier uitgelegd over het universum

wie kan me helpen de titel te vinden?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing