Kun je e-books doorgeven of uitlenen?
In mijn vriendenkring zitten veel verstokte lezers en de boeken circuleren vaak.
Met e-boeken schijnt dat niet te kunnen/mogen, weet iemand hier het fijne van?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Boeken & Auteurs. Vragen over beeldende kunst, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In mijn vriendenkring zitten veel verstokte lezers en de boeken circuleren vaak.
Met e-boeken schijnt dat niet te kunnen/mogen, weet iemand hier het fijne van?
ik vond een tijdje geleden een boek van de bibliotheek bij mij in huis,
en ik herinnerde me dat ik een jaar of 15 geleden verhuist was en dat boek vergeten was in te leveren.
nu woon ik allang weer in deze omgeving,
als ik nu weer lid word van de bieb, krijg ik dan een hoge boete voor te laat in te leveren ?
of bewaren ze die gegevens niet zo lang ?
Beste,
Voor Engels moet ik een boek lezen die te maken heeft met de thema van mijn vorige boek (keuze).
Ik had als boek toen ''Pearl Abraham - The Romance Reader''. Deze ging over een joods meisje dat opgroeide in Amerika. (Thema van het boek, religie, gezin, familie).
Welke boek zou ik nu voor engels moeten gaan kiezen, die ongeveer op dit boek lijkt qua thema??
HEEEL ERG BEDANKT!!!
Ik ben opzoek naar een boek dat ik ooit eerder heb gelezen maar nog eens wil lezen. echter ben ik de titel kwijt.
Het is een gewoon leesboek waarin een man een vrouw ontmoet waar de man van alles over de ruimte gaat uitleggen tegen de vrouw. Als ik me niet vergis hebben ze in het boek elkaar ontmoet in een dierentuin en komen vaker met elkaar in contact om over het universum te praten.
het boek leest heel makkelijk en er word op een speelse manier uitgelegd over het universum
wie kan me helpen de titel te vinden?
En hoe verliep zijn jeugd? Beetje achtergrond informatie
Ook wel bekend als Chris Hart.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing