Wie/wat staat op deze massief koperen plaquette afgebeeld?
een koperen plak van ca30x7 met een gewicht van ca 3 kg. Hierop afgebeeld 2 personen en voor wat ik zie zijn het druiven. Aan de achterzijde zit ruimte om de plak aan op te kunnen hangen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Kunst & Cultuur. Specifieke vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de subcategorieën.
een koperen plak van ca30x7 met een gewicht van ca 3 kg. Hierop afgebeeld 2 personen en voor wat ik zie zijn het druiven. Aan de achterzijde zit ruimte om de plak aan op te kunnen hangen
Ik las een engelstalig artikel over het opsporen van een verkrachter. Pas na een tijd ontstond het vermoeden dat meerdere verkrachtingen door dezelfde dader waren gepleegd.
Het onderzoeksteam begon met het maken van een lijst met alle verkrachtingen van de afgelopen twaalf jaar. Dit was de 'rape list'.
Later kwam een aantal verdachten in beeld. Die personen werden op de 'watchlist' gezet.
Mijn vraag is: waarom wordt 'rape list' los geschreven, en 'watchlist' aan elkaar? Wat zijn, meer in het algemeen, de regels hiervoor?
Ik ken iemand die 'Van der Tol' heet. Die naam doet vermoeden dat 'tol' een vrouwelijk woord is.
Ik ken ook de naam 'Van den Tol'. Die naam doet vermoeden dat 'tol' een mannelijk of een onzijdig woord is.
Hoe kan 'tol' zowel mannelijk cq onzijdig, als vrouwelijk zijn?
Ik heb een tekening van t poortje in Amersfoort. Ik weet niet wie de kunstenaar is. Graag uw hulp.
Hoe geef ik een tekening op papier cadeau zonder het te beschadigen? Het liefst wil ik het niet inlijsten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing