wat krijg he als je blauw en oranje mengt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Kunst & Cultuur. Specifieke vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de subcategorieën.
Het liefst in één woord, als dat er is.
Ik speel voor het eerst Wordfeud, en het eerste woord dat mijn tegenstandster legt is 'fees', ik kan de betekenis hiervan niet vinden.
geen grapjes a.u.b. z.s.m. een antwoord bedankt!
Ik heb een boekje gemaakt en het is 80 pagina's. Nu is dit te dik om het met nietjes te gaan doen of te perforeren. Hoe kan ik dit nu goed in elkaar zetten?
Het boek is A4 formaat.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing