Ik heb gordijnen opgehaald bij kwantum. Bij het ophangen blijken ze nogal gekreukt. Hoe krijg ik die kreukels eruit?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Vanmorgen eerst naar Beter Bed gegaan voor een kussen.
Daar direct een miskoop gedaan want het kussen kraakte vreselijk! Dus gelijk vandaag weer terug om het om te ruilen.
Toen op advies van mijn ouders door naar Hema, en omdat ik geen zin had in nog een kussen dat zo kraakte, had ik gekozen voor dons van eenden.
Ik ben er niet helemaal voorstander van, maar ik wil wel een kussen dat niet kraakt.
Het kussen was vacuüm verpakt, en toen ik het open maakte kwam er een enorme stank uit.
Het hangt nu buiten uit het raam te luchten, maar ik wil wel over 1 uur al gaan slapen, want ik moet morgen vroeg op. Is die stank normaal?
Motten en motvlinders
Ik heb twee matrassen op elkaar. De matras waarop ik lig is dikker dan de onderste. Er komt altijd een soort kuiltje in na een tijdje. Hoe kan dat en is het slecht?
De plant zou 20 jaar oud zijn
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing