Ik heb stadsverwarming en nu een geiser voor warm water, maar wil het graag vervangen met een boiler. Wie heeft hier een goed advies over?
Het moet warm water geven om te douchen en afwaseen, etc. voor 2 personen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het moet warm water geven om te douchen en afwaseen, etc. voor 2 personen.
IN welke kleur ten opzichte van de muren schilder je een plafond. Kan je alles in dezelfde tint wit schilderen of doe je dat best niet.
vergeleken met retail offertes lijken de verschillen echt enorm (+200%???)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing