Welk insect is dit?
Wie kan mij helpen!! Ik kan het niet loslaten haha.. Hij is klein en springt hoog. Hij heeft ook dikke kleine achterpootjes en volgens mij vleugeltjes op de rug??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Insecten. Vragen over huisdieren, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wie kan mij helpen!! Ik kan het niet loslaten haha.. Hij is klein en springt hoog. Hij heeft ook dikke kleine achterpootjes en volgens mij vleugeltjes op de rug??
Deze mier liep over mijn tuintafel .
Ongeveer 3 mm lang, ik neem aan dat het de larve of rups van een insect is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing