hoeveel belasting betaal je over huurinkomsten?
stel dat ik de helft van mijn woning verhuur
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huren & Vastgoed. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
stel dat ik de helft van mijn woning verhuur
Appartementje in Noord-brabant of Zuid-gelderland
Hallo iedereen,
Ik vraag me af wat er nou precies in Amerika is gebeurd waardoor de huizenmarkt daar instortte. Ik heb het nooit echt gevolgd.
Heeft er iemand een duidelijke uitleg op mijn vraag?
heb het adres van mijn ex in onderzoek laten stellen omdat hij niet zichzelf ergens anders in wil schrijven, kan ik nu over deze periode huursubsidie aanvragen?
Hallo , Mijn vriendin en ik gaan een woning huren in de vrije sector 677,- euro per maand .
Nu vragen ze om een IB-60 formulier maar daar staat toch hetzelfde op als je jaaropgave ?.
Ik verdien 45000,- en mijn vriendin 25000,- dus sociale huur wordt het al zeker niet .
Ik dacht dat dat IB-60 formulier alleen nodig was voor sociale huurwoningen , om aan te tonen dat je niet te veel verdiend .
Dat IB-60 formulier heb ik nooit meer op tijd binnen.
Met Jaaropgaves van de afgelopen 5 jaar zien ze toch genoeg ?.
Toegevoegd na 1 uur:
IB-60 formulier is om aan te tonen dat je niet MEER dan 34000,- euries verdiend .
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing