Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Vroeger altijd met bleekwater WC gereinigd, perfect. Nu met WC Eend is er een blauwe rand ontstaan thv waterrand, die met niets weg te krijgen is?

Vroeger heb ik steeds produkt met javel/chloor erin gebruikt waarmee ik de Wc-pot kraaknet kreeg. Om van die chloor geur af te zijn, dacht ik eens iets anders te gaan gebruiken. Sedert enkele maanden gebruik ik WC-eend waardoor ter hoogte van de waterrand een blauwe streep ontstaan is. Deze streep is zo hardnekkig dat die niet met alcohol, soda, fosforzuur of azijnzuur te verwijderen is. Het is een donkerblauwe kleur identiek een WC- eend,. Zal ik het terug met javel/chloor moeten uitproberen?

Alvast bedankt!

PS: schuursponsje gebruik ik liever niet

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Hoe voorkom ik na een buitenlandse reis een bed bug plaag in eigen huis?

Ik ben op reis in Azië en ben in de laatste anderhalve week in verschillende bedden meerdere malen gebeten door bed bugs. Daarom heb ik het vermoeden dat ze in mijn kleding of rugzak zitten. Morgen reis ik naar huis en ik wil graag advies over wat te doen bij aankomst zodat ik geen bed bugs in mijn eigen huis krijg!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing