Kan ik een wasmachine op de droger zetten ?
Helaas past de droger niet op de wasmachine maar anders om wel, zou dit mogelijk zijn ? De wasmachine trilt bijna niet tijdens het centrifugeren.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Helaas past de droger niet op de wasmachine maar anders om wel, zou dit mogelijk zijn ? De wasmachine trilt bijna niet tijdens het centrifugeren.
We hebben al een keer de wasmachine op 95 graden en soda gedraaid (leeg) om de boel schoon te maken. Toen rook het niet. Nu een paar wasjes gedraaid (op 30-40 graden) en het ruikt weer.
Dus bijv. 10 spijkerbroeken + 5 overhemden + 5 pantalons + 5 t-shirts + 5 onderbroeken + 2 zomerjassen = ong. 10 kg.
(Ivm. aanschaf van een wasmachine).
Of bestaat er ergens een lijst hoeveel iedere kledingstuk ongeveer weegt? Ik weet dat het dan een schatting is (ligt aan de stof en maat).
Het komt er op neer dat ik van een inbouw keramische kookplaat een soort van losse kookplaat wil maken.
Als materiaal denk ik aan hout.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing