Onze koel-vriescombinatie geeft bij het afslaan een doffe plof, wat kan de oorzaak zijn? en kan het kwaad?
Voorheen gaf het afslaan een lichte tik.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Voorheen gaf het afslaan een lichte tik.
Ik las net dat je apparaten schoon moet houden van binnen, iets wat hier dus niet wordt gedaan. Er staat duidelijk op, niet open maken ed, en nu ineens moet je het wel doen en stofvrij houden.
Ik heb het over computer, koelkast, hd kastje (tv), televisie, ...
Als de stekker er uit is, kan er dan nog brand ontstaan?
En hoe maak je de luchtfilters (?) in zo'n apparaat schoon
Zojuist weer de laminaatvloer gedweilt en dat is een hele klus. Nu zag ik op tv een reclame van de shark stoomreiniger. Ik kan nergens vinden, of deze ook te gebruiken is voor laminaatvloeren. In de reclame zie je alleen maar dat het apparaat op een tegelvloer gebruikt word. Wie heeft het apparaat en wie kan mij het dweilen (misschien) gemakkelijker maken?
Of is dit schadelijk voor de magnetron?
Mijn roestvrijstalen Barbecook BBQ is toch verroest op meerdere plekken.
Is er een manier om dit schoon te krijgen ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing