Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

vis in vijver met ontstoken rugvin, blijft ook meestal boven water met rugvin. Wat te doen? Vooral met de winter in het vooruitzicht, kans op bevrieze

Al sinds enkele weken zwemt één van de vijvervissen met zijn rugvin boven water. Als hij onder water gaat, zwemt hij ook altijd met de staart hoger dan de kop, maar kan niet onder blijven. Zodra hij zich stilhoudt komt hij boven water met zijn rugvin. Die zit dan ook al héél rood (uitgedroogd?). Ik vrees naar de winter toe dat hij zal bevriezen. Is hier een oplossing voor?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing