Waarom gaat mijn hondje van 10 maanden janken als ik met iemand in gesprek ben ook als ik iemand aan de telefoon heb ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
ik heb een volgglas aquarium:
http://www.petsplace.nl/vis/dierenverblijven/waterhome-aquarium-volglas50x30x30cm~559003
deze dus ik heb hem gekregen en had gehoord dat er verschillende dieren inkunnen zoals vissen reptielen hamsters enz.
welk dier kan er dus in en het liefst een kijkdiertje zoals een spin ofzo,
ik wil er desnoods een kap voor kopen
Gisteren heb ik m'n aquarium verschoond en zo,n blok voor er in gedaan.
Bij de dierenwinkel kreeg ik dit visje aangeraden tegen de algen in mijn aquarium, kan iemand mij vertellen wat voor vis het is want er stond geen naamplaatje bij en ik ben vergeten wat de vrouw daar zei.
De vis is ongeveer 2,5 - 3 cm lang. Kleuren zijn te zien in de foto (zelf ben ik kleurenblind, dus daar kan ik niets over zeggen). Hij heeft voor zover ik kan zien 7 vinnen. (twee borstvinnen, twee buikvinnen, een rugvin, een staartvin, en nog eentje tussen de buikvinnen en de staartvin.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing