Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Na hoelang kunnen Black Molly babyvisjes uit het kweekbakje gehaald worden?

Ik heb 1 babyvisje, die nu ongeveer 2 weken in het kweekbakje zit. Ik weet niet hoelang deze al in het aquarium rondzwom, maar in vergelijking met eerdere baby's was deze al wat groter. Hoe groot moet het visje zijn voordat hij in het aquarium erbij mag? Ik wil niet dat hij opgegeten word (of opgezogen in de pomp) zoals de vorige baby'tjes. Ik heb over het algemeen verschillende soorten zalmpjes en platy's in de bak zitten. Het liefste haal ik hem eruit, want hij word een beetje lui (waarschijnlijk door het kleine bakje)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Gaat mijn kat dood?

Hej,

Een maand geleden is bij mijn kat een (goedaardige) kanker uitgesneden. De dierenarts zei dat het waarschijnlijk goedaardig was en ik me er geen zorgen over moest maken.

Maar de laatste 2 weken eet mijn kat echt bijna niets meer, normaal is hij altijd redelijk dik omdat hij gewoon hongerig is maar nu als ik hem wat geef, wil hij het nooit opeten. Hij komt ook nooit meer miawen achter eten.

Hij ligt veel te slapen en ligt er gewoon als een standbeeld bij..
Morgen gaan we naar de dierenarts, maar moet ik me echt zorgen maken?
De kat is ongeveer 9-10 jaar. Zou het gewoon een buikgriep kunnen zijn ofzo?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing